Strona Główna RICONEX
Oferta
 Posiadamy bogaty asortyment produktów takich jak:
- multisejfy, szafki kasjerskie,
- szafy BHP - ubraniowe,
- szafy socjalne, schowkowe, szkolne,
- sejfy, kasy pancerne,
- regały przesuwne, archiwalne,
- artykuły biurowe i papiernicze,
- metalowe meble biurowe,
- apteczki, kasetki,
- meble warsztatowe, ścianki perforowane,
- szafy metalowe, do kancelarii tajnej,
- szafy na broń i amunicję,
- przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba.

Nasze produkty wyróżniają się wysoką funkcjonalnością oraz niezawodnością działania. Metalowe meble biurowe są wykonane solidnie, doskonałej jakości materiału, gwarantuje ich użytkowanie przez długi okres czasu.

Multisejfy umożliwiają bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów po zakończonej pracy. Posiadają Certyfikaty Instytutu Mechaniki precyzyjnej. Ponadto są wyposażone w intuicyjne menu, a także systemy zabezpieczeń, czemu można je w prosty sposób zaprogramować. Na specjalne zamówienie możemy dołączyć do multisejfu, interfejs RS, który pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą m.in. klawiatury komputera PC.

Firma Riconex współpracuje ze znanymi producentami, dzięki czemu doskonale orientujemy się w tego typu asortymencie. Nasza oferta składa się tylko i wyłącznie z produktów trwałych i niezawodnych, w atrakcyjnych cenach. Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalny pakiet współpracy handlowej. Regały przesuwne oraz archiwalne stanowią praktyczne rozwiązanie w różnego rodzaju instytucjach. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniach. Szeroki wybór produktów umożliwia zakup niezbędnego wyposażenia technicznego do firmy w jednym miejscu.
Zachęcamy do współpracy Klientów z całego kraju.
ul. Chopina 46; 60-025 Kostrzyn; Telefon: 787-267-481 e-mail: riconex@wp.pl
Projekt i wykonanie npage